Driekleur verzekeringen

Driekleur verzekeringen adviseert haar klanten op het gebied van financiële dienstverlening en bemiddelt in de adviezen die daaruit voortvloeien. Dit kan zijn op het gebied van schadeverzekeringen, levensverzekeringen, pensioenen, hypotheken en aanverwante financiële producten voor zowel zakelijke als particuliere klanten.

Driekleur Met een vestiging in Goes, Bergen op Zoom, Middelburg, Spijkenisse, Terneuzen en Zierikzee is er binnen het werkgebied Zuidwest-Nederland altijd wel een Driekleur vestiging bij u in de buurt. 

Algemene contactgegevens Driekleur verzekeringen:
Hoofdvestiging Goes
Bezoekadres:
Fruitlaan 2
4462 EP Goes
0113 215 665
info@driekleur.nl

Meer informatie over de volledige dienstverlening van Driekleur verzekeringen vindt u op onze website.

Bezoek de Driekleur website

Adviseurs team inkomen

Onze adviseurs informeren u graag over de mogelijkheden van het VerzuimZorgPakket voor uw bedrijf.


 


 
Luc Missiaen

Luc Missiaen
Team Terneuzen
l.missiaen@driekleur.nl
0115 689 506
06 5317 6628
 

Gerard Quispel Plasmans      

Gerard Quispel Plasmans
Team Bergen op Zoom
g.b.m.quispel@driekleur.nl
0164 214 244

Gerard Quispel Suzanne Eversdijk
Team Terneuzen
s.j.j.eversdijk@driekleur.nl
0115 689 501
Chantal van Splunder
Team Zierikzee
c.c.b.van.splunder@driekleur.nl
0111 418 332
 
Diana van den Dries Diana van den Dries
Team Goes
d.vanden.dries@driekleur.nl
0113 362 873
 
Ruben Kooger Ruben Kooger
Team Middelburg
r.m.kooger@driekleur.nl
0118 652 245
 

Yvonne van Kleef

Yvonne van Kleef
Team Spijkenisse
m.y.van.kleef@driekleur.nl
0181 600 685

 

 

 

 

  
    

 

 

Adviseurs team zorg

Luc Missiaen             Luc Missiaen
Team Terneuzen
l.missiaen@driekleur.nl
0115 689 506
06 5317 6628
          Suzanne Eversdijk
Team Terneuzen
s.j.j.eversdijk@driekleur.nl
0115 689 501
Yvonne Vos Yvonne Vos
Team Middelburg
y.vos@driekleur.nl
0113 751 261
Janneke Boutens-Slager
Team Goes
j.boutens@driekleur.nl
0113 362 850
Robin van der Ende
Team Bergen op Zoom
r.j.vander.ende@driekleur.nl
0164 214 247
Thijs Roggeband
Team Zierikzee
t.roggeband@driekleur.nl
0111 418 334
Dennis Groenenboom
Team Spijkenisse
d.groenenboom@driekleur.nl
0181 600 621